Wat heet!

25 juli 2018

Zoals de verwachtingen nu zijn wordt het aardig warm op Uit Je Bak dit jaar. Aanstaande zondag, 29 juli, mogen we weer. We waren al een tijdje bezig met een hitteplan, maar het is nu compleet. Lees hier verder.

Uit Je Bak zou Uit Je Bak niet zijn als we hier geen rekening mee houden. Voor de opbouw en afbouw zorgen we voor extra water voor onze vrijwilligers. Ook op zondag zorgen we natuurlijk voor extra water voor bezoekers en vrijwilligers. We zorgen voor een gratis drinkwater tappunt.

Daarnaast zijn er extra schaduwplekken. Verder raden we aan om goed op elkaar te letten zodat we er een mooi feestje van kunnen maken!

Hieronder hebben we een lijstje tips, hoe jij Uit Je Bak doorkomt!

 • Drink voldoende water/niet alcoholische dranken
 • Matig met alcohol
 • Eet voldoende
 • Je mag een flesje meenemen zonder dop om te vullen bij het waterpunt
 • Draag een pet/hoed
 • Smeer je goed in
 • Zoek de schaduw op
 • terug naar overzicht

  Nieuws

  • Schema!

   Als je niet alle bands wilt afgaan om te kijken waar je zin in hebt, kun je hier het schema vinden voor zondag!

   Lees verder

  • Wat heet!

   Zoals de verwachtingen nu zijn wordt het aardig warm op Uit Je Bak dit jaar. Aanstaande zondag, 29 juli, mogen we weer. We waren al een tijdje bezig met een hitteplan, maar het is nu compleet. Lees hier verder. Uit Je Bak zou Uit Je Bak niet zijn als we hier geen rekening mee houden. Voor de opbouw en afbouw zorgen we voor extra water voor onze vrijwilligers. Ook op zondag zorgen we natuurlijk voor[..]

   Lees verder

  • Gewijzigde route informatie naar Uit Je Bak

   Even een melding van huishoudelijke en route technische aard! Op de zondag van Uit Je Bak heeft de NS werkzaamheden gepland. Ook is de rotonde Torenstraat/Prinses Beatrixstraat gesloten. Kom je met de trein of met de auto, lees dan even door!

   Lees verder

  Uit Je Bak wordt mede mogelijk gemaakt door